Українські народні пісні в запису та обробці І. Майчика обкладинка художника Н. К. Личак [Текст]

Інтелектуальна відповідальність: Гордійчук, М [Автор передмови і т.п.] | Майчик, Іван Іванович [Автор адаптації, обробки, переробки] | Личак, Н. К [Оформлювач обкладинки]Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Київ Музична Україна 1980Опис: 135 сторінок нотиТематика(и): МУЗИКА | НАРОДНІ ПІСНІ
Вміст:
Пісні з Лемківщини / М. Гордійчук. Соціально-побутові: А в неділю дуже рано ; Ей, жеби тих капрали ; Не буду дрібний овес косив ; Днес мій ден ; Зашуміли ліси ; Добрі тому в Гамериці ; В Гамериці стежка шутрувана ; Дали-сте мя, мамо. Родинно-побутові : Тече вода з-під явора ; Я тебе любила ; Думієш, мій милий ; То не я калину ламала ; Ей, засвітив би місяць ; Ей, з гори на долину ; Там, на луці зелені ; Як єм ишов од милої ; Три-сем-дана ; Ей, травичка зелена ; Повідов єс, же мя возмеш ; На лелию воду лию ; Як єм ишла вчера по вулиці ; За горами, за лісами ; Юж білий квіт з черешні впав ; Там, на горі, зимний вітер віє ; Я до леса не піду ; Не ходив єм за ньом ; Як я си заспівам ; Не жалуй, не бануй ; Горами, долами ; Ой боже мій, боже ; Ой літа мої, літа ; Літа мої, літа ; Ой не раз я си, не раз ; Горіла липка, горіла ; Там, на горі, оген горит ; Не бий мене, мужу, вночі ; Червена ружа. Весільні : Гори мої, гори ; Бувайте здорові ; Хоц мі люди повідают ; Закрили чорні хмари ; Думала-с си, мамцю ; На нашім подвір’ю ; Тота жена добра ; Ой Янку, Янку ; Моя мила шудре-тудре. Жартівливі : Вертай, дівче ; Я не буду каву пила ; Ей, фреїрочки штири ; Не кашли, Ганиичко ; Зла година. Словник діалектних слів.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга Філія №42 (Патона, 4/2)
784.4(477) (Огляд полиці (Opens below)) Доступно 7000001870131

2500 примірників

Пісні з Лемківщини / М. Гордійчук. Соціально-побутові: А в неділю дуже рано ; Ей, жеби тих капрали ; Не буду дрібний овес косив ; Днес мій ден ; Зашуміли ліси ; Добрі тому в Гамериці ; В Гамериці стежка шутрувана ; Дали-сте мя, мамо.
Родинно-побутові : Тече вода з-під явора ; Я тебе любила ; Думієш, мій милий ; То не я калину ламала ; Ей, засвітив би місяць ; Ей, з гори на долину ; Там, на луці зелені ; Як єм ишов од милої ; Три-сем-дана ; Ей, травичка зелена ; Повідов єс, же мя возмеш ; На лелию воду лию ; Як єм ишла вчера по вулиці ; За горами, за лісами ; Юж білий квіт з черешні впав ; Там, на горі, зимний вітер віє ; Я до леса не піду ; Не ходив єм за ньом ; Як я си заспівам ; Не жалуй, не бануй ; Горами, долами ; Ой боже мій, боже ; Ой літа мої, літа ; Літа мої, літа ; Ой не раз я си, не раз ; Горіла липка, горіла ; Там, на горі, оген горит ; Не бий мене, мужу, вночі ; Червена ружа.
Весільні : Гори мої, гори ; Бувайте здорові ; Хоц мі люди повідают ; Закрили чорні хмари ; Думала-с си, мамцю ; На нашім подвір’ю ; Тота жена добра ; Ой Янку, Янку ; Моя мила шудре-тудре.
Жартівливі : Вертай, дівче ; Я не буду каву пила ; Ей, фреїрочки штири ; Не кашли, Ганиичко ; Зла година. Словник діалектних слів.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.